Uwaga marketingowcy afiliacyjni! Chcesz zaprezentować swoje produkty ściśle ukierunkowanej publiczności!

Jeśli wystawiasz swoje produkty przed rynkiem docelowym, masz duże szanse, że dokonasz sprzedaży partnerskiej, co z kolei oznacza, że idziesz do swojej prowizji.Dlatego jeśli jesteś marketingowcem stowarzyszonym, zgodzisz się, że konsekwentnie starasz się zaprezentować swoje produkty przed wysoce ukierunkowaną publicznością.

visit https://boldafrique.com/2020/09/01/reklama/

Jednak zawsze powinieneś być świadomy trzymania się z dala od spamowania, a nawet tego, że twój rynek uważa cię za spam, jeśli zamierzasz zbudować renomowaną firmę.

W tym artykule nauczę techniki, która nie jest nową techniką. Mimo to jest to skuteczna technika marketingowa, zwłaszcza jeśli szukasz taniego rynku, przyjaznego partnerowi i stronie docelowej, skalowalnej, bez spamu i skutecznej techniki marketingowej, która jest otwierana i czytana przez rynek docelowy.

Wykorzystasz tę technikę w swoich działaniach marketingowych, aby dotrzeć do bardziej ukierunkowanej publiczności. Niezależnie od tego, jak obecnie występujesz przed publicznością.

Ta niedroga technika marketingowa to Ezine Marketing. Być może wcześniej nie słyszałeś o Ezine Marketing, a może jesteś taki jak ja i słyszałeś o tym, ale nie zwróciłeś na to uwagi.

Jednak tak czy inaczej, jeśli nie używasz Ezine Marketing jako części swoich działań marketingowych, zostawiasz dużo pieniędzy na stole.

Teraz chciałbym wspomnieć, że Ezine Marketing nie spamuje.

Wspominam o tym szczególnie teraz, ponieważ ostatnio padłem ofiarą spamu i zaskoczyło mnie to, że byłem zirytowany. (i jestem marketingowcem stowarzyszonym).

Ten marketer rażąco spamował mojego bloga, zostawiając komentarz tylko w celu promocji.

Mimo zirytowania, moje myśli powędrowały do tych, którzy nie są marketingowcami afiliacyjnymi i do tego, jak bardzo są irytujący.

Tak więc spamowanie, niestety, nadal ma miejsce, pomimo wszystkich wielkich wysiłków, aby pozbyć się go ze świata, chociaż nastąpiła znaczna redukcja spamu w porównaniu z poprzednimi latami.

Chodzi o to, że nie chcesz wyjść na spamera w swoich działaniach marketingowych.

Możesz jednak być bardziej produktywny i skuteczny, koncentrując swoją uwagę na lepszej i bardziej ukierunkowanej grupie odbiorców poprzez marketing ezine.

Co to jest Ezines

Dla tych, którzy być może o nim nie słyszeli lub dla tych, którzy go nie znają?

Ezine to magazyn elektroniczny. Litera „E” ze słowa „elektroniczny” i „zine” ze słowa „magazyn” są łączone w „ezine”.

Podobnie jak w przypadku prenumeraty czasopisma z dostawą na Twój adres, subskrybujesz również ezine (czyli magazyn elektroniczny) i otrzymujesz go na swój adres — tym razem na Twój adres e-mail.

Nigdy nie będzie spamem

Więc proszę zauważyć – te e-ziny dostarczane do odbiorców, którzy je subskrybują. W rezultacie marketing ezine nigdy nie jest spamem.

Eziny otwarte i przeczytane

Marketing e-zine jest tak skuteczny, że e-ziny są otwierane i czytane, ponieważ wszyscy odbiorcy zapisali się na ich otrzymywanie.

Społeczność Ezine jest przyzwyczajona do otrzymywania e-zinów i dlatego oczekuje pewnego poziomu kontrolowanego marketingu.

Bez spamowania

Mam więc nadzieję, że zauważyłeś, że marketing Ezine to świetny sposób na przedstawienie produktu ściśle ukierunkowanej grupie odbiorców bez spamowania.

Zbuduj swoją listę

Marketing Ezine to świetny sposób na zbudowanie listy. Najlepiej byłoby, gdybyś rozwijał swoją listę każdego dnia, a ezines mogą pomóc Ci zbudować wysoce ukierunkowaną listę, ponieważ możesz skupić się na określonej kulturze demograficznej grupy wiekowej itp.

Przyjazny dla partnerów i przyjazny dla strony docelowej

Nie musisz już być dyktowany przez platformy społecznościowe, które zmuszają Cię do kierowania odbiorcami, ponieważ możesz skierować ich bezpośrednio na link partnerski lub stronę docelową. Dlatego Eziny są również przyjazne dla partnerów i stron docelowych.

Krótki minikurs

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o angażowaniu się w marketing ezine, mam do zaoferowania szybki mini-kurs, który dostarczy ci wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji, czy kontynuować marketing ezine, czy nie.

Kurs to krótkie szkolenie wideo z łatwymi do zrozumienia porcjami informacji, dzięki czemu możesz zastosować zdobytą wiedzę w działaniu.

Jest dostarczany jako pierwszy na świecie, a najlepszy DOE jest pierwszym na świecie i najlepszym źródłem ezine do reklamy ezines.

Więc to jest dla ciebie?